İstanbul Su Tesisatçı Kırmadan Su Kaçağı Tamiri

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

İstanbul Su Tesisatçı Kırmadan Su Kaçağı Tamiri :

İstanbul Su Tesisatçı Kırmadan Su Kaçağı Tamiri ve Tıkanıklık Açma Servisi .

Kırmadan Su Kaçağı Tamiri :

Tesisat tamirinde en önemli unsur kullanılan ürünlerdir. O yüzden öncelikle sizlere kırmadan ve arıza çıkarmadan su kaçağı bulmanın aşamalarını ve kaçak su sızıntısı bulunurken kullanılan cihazları anlatacağım. Firmamız olarak en hızlısı ne ise o şekilde sizlerin de sorunlarınızda yaşacağınız ne ise gelin kameralı robotla tıkanıklık açma, robotla tuvalet gideri açma, tesisat kaçakları ustası, kanalizasyon açma, su tesisat kaçak bulma, pis su kaçağı tespiti işleriniz yapılır.

CİHAZLA SORUNLARINIZDAN KURTULUN :

Kırmadan su kaçağı bulmada en etkin ve yaygın olarak kullanılan cihazımız akustik dinleme cihazıdır. Duvardan gelen su sızıntısı veya orta ölçekli kaçaklar normalde duyulmaz ( su kaçağı çok şiddetli değil ise) bu durumlarda akustik dinleme cihazlarının hassaslığı ve cihazı kullanan kişilerin profesyonelliği ile kolay bir şekilde tespit edilebilir. Bu cihazların prop adı verilen aparatı sesin olduğu yere tutunarak sesi cihaza iletir böylece kırmadan ve fazla çaba harcamadan su sızıntısı bulunmuş olur.

Makro tesisat Su Tesisatçısı her türlü tıkanıklık açma, gider tıkanıklığı, lavabo gideri tıkanması, Banyo ve Mutfak giderleri sorunları, duşakabin su akıtması, Lavabo tıkanıklığı ve koku durumları, eviye, tuvalet tıkanıkları vb. gibi bütün tıkanıklık ve onarım işlerinizi itinayla gerçekleştirmektedir. Kanal tıkanması, pimaş tıkanması, logar tıkanması, boru tıkanması ya da kanalizasyon tıkanıklıkları ise son teknoloji kameralı robotlarla açılmaktadır.

Bu noktada çok sık kullanılan yine sızıntıyı nokta atışı şekilde bulan cihazlardan bir diğeri kameralı görüntüleme cihazıdır. Bu yöntem daha çok pimaş borularındaki kaçaklarda kullanılır. Pimaş borularında görüntüleme yaparak kaçak bulmanın yanı sıra borularda meydana gelen tıkanmaları ve yağlanmaları da görüntülemektedir.

Su sızıntısına ve çatlamaya en çok rastladığımız pimaş borularının sorun çıkarma nedenlerine bakalım biraz. Pimaş borularının ek yerlerinin tam yerine oturmaması ana nedenlerdendir. Sonrasında borularda mevcut olan contaların gevşemesi, çatlak meydana gelmesi, toprağın altında bulunan boruların üstüne çökme meydana gelmesi, çok sık şekilde gider açıcı kimyasal kullanmak şeklinde sıralayabiliriz.

Su kaçağı tespiti  alt kattaki komşunuza su mu damlıyor?

su kaçağını noktasal olarak bilgisayarlı cihaz yardımıyla kolayca ve kesin olarak kaçağı tespit etsin  biz su kaçağı konusunda kedimize çok güveniyoruz  su kaçağını bulduktan sonra sadece bir veya iki seramik kırarak su kaçağının olduğu noktayı onarım  yaparak hizmetinize sunuyoruz  sıradan tesisatçılar tesisatı komple değiştirelim  veya bir kaç yeri kıralım gibi tavsiyelerde bulunabilir bunlara gerek yok size zaman tadilat ve ekonomik olarak ciddi kayıplar verdirebilir böyle bir durumda  kesinlikle profesyonel bir firmadan yardım almalısınız .

su kaçağı tespiti yapmak bizim işimiz bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. veya su kaçağı dairenin veya binanın giderleri de ise giderlere kamara salarak kaçağın hangi noktada olduğunu tespit edip ona göre çözümler üretiyoruz  amacımız müşterilerimiz in en az harcama ile profesyonel tesisatçı hizmeti vermek  bir su kaçağı var diye örneğin bonyo yu komple kırmaya gerek yok su kaçağı olan noktayı bulup o noktayı tamir ediyoruz.

Su Tesisatçısı Kimlere Denir ?

 

Su Tesisatçısı Kimlere Denir ? YADA Su Tesisatçısı ustası Kime denir ;

Su, gaz, ısıtma, soğutma, havalandırma ve yangın tesisatı gibi bina sistemlerinin kurulumu, bakımı ve onarımı konusunda uzmanlaşmış kişilerdir. Tesisat ustası kime denir sorusuna yanıt verirken bu mesleğin iş tanımı üzerinde durmak gerekir.

Tesisat ustası; evler, ofisler, fabrikalar, hastaneler ve diğer birçok yapının tesisat sistemlerinin montajını ve onarımını yaparak binaların güvenli ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlayan kişilere denir. Tesisat ustası sorumlulukları arasında; yeni tesisat sistemleri tasarlayabilme ve mevcut sistemlerin yükseltmelerini yapma gibi görevler vardır.

Ataşehir Su Kaçağı Bulma
Sultanbeyli Su Tesisatçısı

İstanbul Tesisatçı sadece İstanbul’de profesyonel ve uzman İstanbul tesisatçı hizmetini aldığınızdan emin olmak için mümkün olan her adımı atmaya kendini adamıştır . Bunun nedeni, İstanbul ‘deki diğer sıhhi tesisat şirketlerinden farklı olarak, Nöbetçi Su tesisatçı işimizi yürütmemiz gereken yüksek standartlar belirlememiz ve tesisatçılarımızı her hafta bu standartlara göre eğitmemizdir . Biz inanıyoruz gelecek ilişkileri. Sizi, evinizi ve dolayısıyla yaptığımız işi önemsiyoruz . 24 saat Sıhhi Tesisat acil durum hizmetlerimiz sizin için kolay ve uygun maliyetli hale getirir

ROBOT VE KAMERA SİSTEMLERİNİ KULLANARAK EVİMİZDE İŞ YERİMİZDE OLAN TIKALI OLAN BORULARI PİMAŞ AÇMA İŞLEMLERİNİ KIRMADAN PİMAŞ AÇMA HİZMETİ SUNMAKTAYIZ. PİMAŞ AÇMAYI ROBOT VE KAMERA KULLANMAYAN USTALAR EVİNİZDE ÇÖKME VAR, HATTIN DEĞİŞMESİ GEREKİYOR DİYEREK BÜTÜN TESİSATINIZ DEĞİŞTİRMEK İSTEYECEKTİR. PİMAŞ AÇMA İŞLEMİNDE EN FAKTÖRLÜ İŞLEM KULLANILAN KAMERALI ROBOT PİMAŞ AÇMA CİHAZIDIR BU CİHAZLAR PİMAŞ AÇMA NOKTASAL OLARAK TESPİT EDER. MİKAİL TESİSAT OLARAK PROFESYONEL EKİPLERİMİZ İLE İSTANBUL UN HER İLÇESİNE FİYAT FARKSIZ MOBİL SERVİSİMİZ VARDIR. AVRUPA VE ANADOLU YAKASINDA MİKAİL TESİSAT ŞUBELERİ MEVCUTTUR. KULLANMAKTA OLDUĞUMUZ BANYO, MUTFAK, TUVALET VE LAVABOLARDA ATIK SU BORULARINDA TIKANMA MEYDANA GELDİĞİ ZAMAN KAMERALI ROBOTLA KIRMADAN PİMAŞ AÇMA İŞLEMİ YAPILIR. TIKANAN PİMAŞ AÇMA YAPILDIKTAN SONRA KAMERA İLE GÖRÜNTÜLEME YAPILARAK PİMAŞ AÇMA İŞLEMİ YAPILIR. PİMAŞ AÇMA İŞLEMİ PROFESYONELLİK İSTEYEN BİR HİZMETTİR.

İstanbul Su Tesisatçısı

İstanbul Tıkanıklık Açma

Size Yardımcı Olabiliriz..
7/24 Su Tesisat Ustası