Kırmadan Dökmeden Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Kırmadan Dökmeden Tuvalet Tıkanıklığı Açma :

Kırmadan Dökmeden Tuvalet Tıkanıklığı Açma için Makro Tesisat servisi ile kırmadan, evinize ve iş yerinize zarar vermeden robot cihazlarla tıkanıklıkları açar. Kameralı Görüntü cihazları ile pimaşlarda yada atık borularında ki tüm birikim ve tıkanıklık tespit edilir ve ustalarımız tarafından sorunsuz bir şekilde açılır.

Tuvalet tıkanıklığı neden olur?

Aşağıda yer alan maddeler başlıca tuvalet tıkanıklıklarına sebep olmaktadır;

 • Tuvalet içerisine atılan sert ve katı cisimler
 • Mendil, Poşet, Selpak, Çocuk oyuncakları
 • Tuvalete dökülen kedi kumu, saksı toprağı, vb…
 • Tadilat sırasında usta dikkatsizliğinden dökülen çimento, sıva, alçı

Bunların dışında başka sebeplerde olabilir, bu yüzden kameralı görüntülüme ile tıkanıklığın sebebi tespit edilebilir.

Termal Kamera İle Su Kaçağı Tespiti Avantajı

Termal kamera ile su kaçağı tespiti yönteminin birçok avantajı vardır.

İşte bu yöntemin en önemli avantajları:

 1. Doğruluk: Termal kameralar, su kaçağı olan bir alandaki sıcaklık farkını belirlemek için kullanılır. Bu, su kaçağının tam yerinin doğru bir şekilde tespit edilmesini sağlar. Geleneksel su kaçağı tespit yöntemlerine kıyasla, termal kameralar çok daha doğru sonuçlar verir.
 2. Hız: Termal kamera ile su kaçağı tespiti, su kaçağı problemlarının hızlı bir şekilde çözülmesine yardımcı olur. Bu, su kaçağının oluşturabileceği daha fazla hasarın önlenmesi ve onarım maliyetlerinin azaltılması için çok önemlidir.
 3. Yıkımsız: Termal kamera ile su kaçağı tespiti yöntemi, herhangi bir yıkım veya kazı işlemi gerektirmez. Bu, evinizde veya iş yerinizde gereksiz yıkımların ve kazıların önüne geçer. Ayrıca, bu yöntem, onarım sürecinin daha hızlı ve daha az karmaşık olmasını sağlar.
 4. Önleyici Bakım: Termal kameralar, henüz ciddi bir sorun oluşturmadan önce su kaçaklarını tespit etmeye yardımcı olur. Bu, gelecekteki pahalı onarım işlemlerini önlemek için önleyici bakımın bir parçası olarak kullanılabilir.
 5. Enerji Tasarrufu: Termal kamera ile tespit edilen ve zamanında onarılan su kaçakları, binaların enerji verimliliğini artırır. Isı kaybını önlemek için su kaçaklarının tespiti ve onarımı, enerji tasarrufu sağlar.

Beşiktaş Su Kaçağı Tespiti olarak, termal kamera teknolojisini kullanarak su kaçaklarını hızlı, doğru ve yıkımsız bir şekilde tespit etmekteyiz. Evinizde veya iş yerinizde su kaçağı problemlarini çözmek için bizi tercih ettiğinizde, bu avantajların tümünü deneyimleyeceksiniz.

Tıkanıklık Açma Nasıl Yapılır :

Tıkanıklık açma günümüzde bulunan en büyük problemlerden biridir. Tuvalet, banyo, mutfak ve giderlerde oluşan su taşmaları ve tıkanıkları robot yardımıyla açmamıza olanak sağlamaktadır.
Siz müşterilerimizin tıkanıklık ve su taşmaları gibi konularda yardımınıza koşmaktadır. Elimizde bulunan robotlar ve kameraları sistemler eşliğinde ve ayrıyeten profesyonel ekiplerimizin hizmetiyle sorunlarınızı çözmektedir.
Tıkanıklarda oluşan problemleri robotlar noktasal olarak müdahalesinde parçalanacak olan materyalleri parçalar, bez ve benzeri atıkları robotlar titizlikle hat dışına çıkarmaktadır. Tıkanıklık açıldıktan sonra siz müşterilerimize kameralar eşliğinde hattın içine görüntüleme yapılır ve hattın tıkanıklık sonrası durumları müşterilerimize gösterir.

Tuvalet Tıkanıklığı açma

Evlerimizde çok sık şekilde karşılaştığımız can sıkıcı durumlardan biride tuvalette tıkanıklığıdır. Tuvaletler sık kullanımıyla ve birçok atığı barındırmasıyla tıkanıklığın oluşmasında en kolay ve basit olan bölgeleridir. Tuvalet tıkanıklıklarında yerinde müdahaleler yapılmadığı sürece büyük boyutlarda tahribat ve can sıkıcı taşmalar olmaktadır. Firmamız tuvalet tıkanıklığı açma konusunda robotlar ve profesyonel kadromuzda yerinde müdahale ederek kesin çözüme ulaşmaktadır.

Pimaş Açma Nasıl Yapılır

Pimaşların tıkanması gündelik hayatta çok sık karşılaştığımız başlıca sorunlardan biridir. Yanlış müdahalelerde bulunmada firmamızı arayarak yardım almak en büyük çözümlerden biridir. Pimaş borular genellikle; tuvalet, banyo, mutfak ve benzeri alanlarda bulunur. Müdahale konusunda siz müşterilerimiz yerine firmamız robotlar ve kameralar sayesinde hızlı bir şekilde müdahalede bulunur.

Pimaş Yıkama Nasıl Yapılır

Pimaş yıkıma konusunda en önemli etken hattın hangi süre aralıkları arasında tıkandığıdır. Sürekli tıkanma yaşanıyor ve çözüme ulaşılamıyorsa yüksek basınçlı yıkama makineleri sayesinde hattın içini temizler ve temizledikten sonra görüntülemeler yapılarak hattın çalışır durumda teslim edilmesini sağlarız.

SU Kaçağı Bulma :

  • Avrupa Yakası Boru su kaçak tespiti
  • Avrupa Yakası Boru su kaçak onarımı
  • Avrupa Yakası Pimaş boru su kaçak tamiri
  • Avrupa Yakası Kırmadan Boru su kaçak tespiti
  • Avrupa Yakası Bilgisayarlı su kaçak tespiti
  • Avrupa Yakası Kameralı su kaçak tespiti
  • Avrupa Yakası Robotla su kaçak tespiti
  • Avrupa Yakası Termal kameralı su kaçak tespiti

İstanbul Su Tesisatçısı

İstanbul Tıkanıklık Açma

Size Yardımcı Olabiliriz..
7/24 Su Tesisat Ustası